Меню Закрити

Гігієна зубів

 

А ви знаєте, що навіть при систематичному щоденному чищенні зубів людині вдається видаляти не більше, ніж 50% шкідливих бактерій в порожнині рота? Саме тому професійне очищення зубів є однією з основних стоматологічних процедур у людей, які прагнуть зберегти свої зуби здоровими. Адже насправді тільки завдяки професійній гігієні вдається виявити на ранній стадії мікроскопічні каріозні ураження і вчасно нейтралізувати їх, очистивши зубну емаль від нальоту і зубного каменю у важкодоступних зонах (під краєм ясен або між зубеих проміжках).

Через що з’являються хвороби порожнини рота?

Щоб напевно дізнатися причину виникнення захворювань порожнини рота, давайте почнемо з роз’яснення поняття що таке «біоплівка».,

Біоплі́вка або біофі́льм — складний (найчастіше мультивидовий) шар мікроорганізмів, що характеризується виділенням позаклітинної матриці, яка утримує мікроорганізми разом, виконує захисні функції та допомогає прикріплятися до поверхонь, живуть на поверхні зубів і в слизовій оболонці порожнини рота, що харчуються залишками їжі і слини.

Мікроорганізми всередині біоплівки активно взаємодіють між собою і вибудовують свій захисний бар’єр. Цей бар’єр непроникний для ферментів слини, антибактеріальних компонентів паст і гелів для очищення ротової порожнини, але найбільш прикро, що цей бар’єр здатний витримувати дію антибіотиків.

Згодом наліт на зубній емалі і біоплівка мінералізуюча за рахунок солей слини і перетворюються на зубний камінь, що веде до виникнення запалень ясен. Саме тому рекомендується відвідувати стоматолога-гігієніста два рази в рік.

Чому Вам варто прийти на прийом до нашого фахівця ?

Тому, що:

-Ми використовуємо інноваційне обладнання німецької компанії KAVO, що дозволяє знімати зубні відкладення ультразвуком на самих низьких частотах;

-Для зняття зубного нальоту у нас є дві системи повітряно-образівной обробки і 9 видів порошків виробництва світових лідерів стоматологічної індустрії – вибрати вам є з чого;

-Під час зняття зубних відкладень ультразвуком використовуємо спеціальні міні-наконечники і полірувальні гумки різної жорсткості, які в поєднанні з низькоабразивними пастами забезпечують ідеальну фінішну обробку;

-Кожному пацієнту в обов’язковому порядку проводимо експрес-аналіз на предмет наявності захворювань тканин пародонта;

-Індивідуальна гігієна порожнини рота в нашій клініці дає вам можливість пройти абсолютно безпечне обстеження за допомогою апарату Diagnocam Kavo і вчасно вилікувати навіть самий маленький карієс.

Але найголовніше – для кожного клієнта у нас передбачено індивідуальний підхід і необхідну кількість уваги компетентних фахівців. Нам дійсно важлива ваша стоматологічне здоров’я. При необхідності підберемо для вас індивідуальну програму щоденного догляду за зубами і порожниною рота.

ПослугаЦіна
Професійна гігієна ротової порожнинивід 800грн

НАШІ ПОСЛУГИ

КОНТАКТИ