Меню Закрити

CHECKUP в стоматології

Всі ми знаємо, що необхідно відвідувати стоматолога раз на півроку. Це необхідно з огляду на утворення зубного нальоту і зубного каменю, які є причиною виникнення карієсу, його ускладнень, захворювань ясен і інших проблем, як наприклад неприємний запах з рота. Тому крім лікаря-стоматолога для профілактики стоматологічних захворювань необхідно проводити і комплексну гігієну порожнини рота. Наша клініка розробила комплексну програму щорічного профілактичного огляду і професійної гігієни порожнини рота – CHECKUP В СТОМАТОЛОГІЇ.

Про послугу

Програма CHECKUP В СТОМАТОЛОГІЇ рекомендується всім, хто хоче зберегти зуби здоровими на довгі роки, а також особливо категоріям, які найбільше схильні до ризиків втрати здорової та гарної посмішки – наприклад, курцям. Ми розробили комплексну програму проведення профілактичного огляду лікарем-стоматологом на предмет виявлення проблем, а також проведення професійної гігієни порожнини рота з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Що включає в себе CHECKUP в стоматології?

 • Комплексний огляд і консультацію
 • Огляд порожнини рота фахівцями (хірургом, терапевтом і ортопедом при необхідності) для виявлення можливих проблем
 • Консультація по лікуванню, складання плану і кошторису лікування (при необхідності)
 • Професійну гігієну порожнини рота
 • Видалення зубних відкладень Air-Flow, KaVo PROPHYflex
 • Професійна гігієна порожнини рота і ясен на ультразвуковому апараті Vector
 • Шліфування та полірування зубів спеціальними пастами
 • Ремінералізація емалі зубів.

Які проблеми вирішує CHECKUP в стоматології?

 • своєчасне виявлення захворювань
 • запах з рота
 • утворення запальних процесів і запалення ясен
 • виникнення карієсу і ускладнень
 • оголення шийок зубів
 • підвищення чутливості зубів і ясен
 • утворення пародонтальних кишень
 • втрата кісткової тканини.

Checkup в стоматології

Огляд порожнини рота з детальною консультацією і постановкою діагнозу

Рентгенологічні панорамний і прицільні знімки

Консультація вузьких фахівців (терапевта, ортопеда, хірурга, пародонтолога) зі складанням плану і кошторису лікування

Професійна комплексна гігієна порожнини рота з використанням апаратів AirFlow, KaVo PROPHYflex, Vector.

А ви знаєте, що навіть при систематичному щоденному чищенні зубів людині вдається видаляти не більше, ніж 50% шкідливих бактерій в порожнині рота? Саме тому професійне очищення зубів є однією з основних стоматологічних процедур у людей, які прагнуть зберегти свої зуби здоровими. Адже насправді тільки завдяки професійній гігієні вдається виявити на ранній стадії мікроскопічні каріозні ураження і вчасно нейтралізувати їх, очистивши зубну емаль від нальоту і зубного каменю у важкодоступних зонах (під краєм ясен або міжзубних проміжках).

Через що з’являються хвороби порожнини рота?

Щоб напевно дізнатися причину виникнення захворювань порожнини рота, давайте почнемо з роз’яснення поняття  «біоплівка».,

Біоплі́вка (англ. – biofilm) — складний (найчастіше мультивидовий) шар мікроорганізмів, що характеризується виділенням позаклітинної матриці (утримує мікроорганізми разом, виконує захисні функції та допомагає прикріплятися до поверхонь),які живуть на поверхні зубів і слизової оболонки порожнини рота та харчуються залишками їжі і слини. Мікроорганізми всередині біоплівки активно взаємодіють між собою і вибудовують свій захисний бар’єр. Цей бар’єр непроникний для ферментів слини, антибактеріальних компонентів паст і гелів для очищення ротової порожнини, але найбільш прикро, що цей бар’єр здатний витримувати дію антибіотиків.

Згодом наліт на зубній емалі і біоплівка мінералізуються за рахунок солей слини і перетворюються на зубний камінь, що веде до виникнення запалення ясен. Саме тому рекомендується відвідувати стоматолога-гігієніста два рази в рік.

Чому Вам варто прийти на прийом до нашого фахівця ?

Тому, що:

-Ми використовуємо інноваційне обладнання німецької компанії KaVo, що дозволяє знімати зубні відкладення ультразвуком на дуже низьких частотах;

-Для зняття зубного нальоту у нас є дві системи повітряно-абразивної обробки і 9 видів порошків виробництва світових лідерів стоматологічної індустрії – вибрати для Вас є з чого;

-Під час зняття зубних відкладень ультразвуком ми використовуємо спеціальні міні-наконечники і полірувальні гумки різної жорсткості, які в поєднанні з низькоабразивними пастами забезпечують ідеальну фінішну обробку;

-Кожному пацієнту ми в обов’язковому порядку проводимо експрес-аналіз на предмет наявності захворювань тканин пародонта.

Але найголовніше – для кожного клієнта у нас передбачено індивідуальний підхід і необхідну кількість уваги компетентних фахівців. Нам дійсно важлива ваша стоматологічне здоров’я. При необхідності підберемо для вас індивідуальну програму щоденного догляду за зубами і порожниною рота.

НАШІ ПОСЛУГИ

КОНТАКТИ