Меню Закрити

Імплантологія

Імплантація – це прогресивна технологія та унікальна стоматологічна процедура, за допомогою якої відновлюються втрачені  зубів. Імплантат являє собою титановий штифт із зовнішньою різьбою, який вкручується в кістку. Імплантат не є цілісним зубом, а відновлює тільки корінь втраченого зуба. Для відновлення коронкової частини зуба до імплантата прикріплюється абатмент, а до нього –  коронка (при втраті одного зуба) або мостоподібний протез (при втраті декількох зубів).

Важливо знати:

Титан – біоінертний, біосумісний матеріал, який володіє феноменальною інтеграцією (приживлюваністю).

Кількість часу, необхідне для проведення процедури, залежить від складності клінічної ситуації. Якщо стабілізація імплантата в кістці достатня, то навантажити його протезом можна відразу в день операції. В іншому випадку імплант зашивається під яснами, і відводиться час на його зміцнення в кістці. В середньому з моменту імплантації до остаточної реабілітації проходить 8-12 місяців.

Види коронок на імплантатах:

Існує два види коронок на імплантатах: умовно-знімні (гвинтові) та  фіксовані за допомогою спеціального цементу (цементовані).

Гвинтові коронки фіксуються до імплантатів за допомогою гвинта, що проходить через наскрізний отвір, який закривається естетичним фотополімерним матеріалом. Основною перевагою такої коронки є можливість її зняття і проведення ревізії.

Цементовані коронки фіксуються за допомогою спеціального цементу. Вони більш естетичні, але при цьому немає можливості зняти їх на час огляду.

У реабілітації пацієнта завжди бере участь команда: хірург, ортопед і пародонтолог.

Висока кваліфікація та робота кожного лікаря у своїй вузькоспеціалізованій сфері забезпечують комплексний підхід до лікування і дають можливість врахувати всі нюанси для довгострокової служби імплантата. Застосовуються перевірені методики, які  підтвердили дієвість і ефективність на практиці і усьому світі, а також обгрунтовані з точки зору доказової медицини.Встановлюються імплантати тільки відомих виробників, які заявили про своє ім’я на ринку стоматології десятки років назад і беруть відповідальність за свій продукт у вигляді гарантійних зобов’язань.

При використанні абатмента наші фахівці віддають перевагу індивідуальним абатментам. На відміну від стандартних, вони виготовляються унікально під кожну клінічну ситуацію.

Форму коронок пацієнт може обговорити з лікарем заздалегідь на етапі попереднього цифрового моделювання дизайну посмішки і внести свої корективи.

Приі необхідності в роботу залучається фахівець з гнатології для фізіологічного позиціонування зубів при змиканні і рухах нижньої щелепи. Це дозволяє уникати можливих проблем з нижньощелеповим суглобом.

Застосуються тільки високоміцні та естетичні ортопедичні конструкції з використанням останніх інноваційних напрацювань в сфері зубопротезної техніки при їх виготовленні: пресована кераміка (E-max), оксидно-цирконієві коронки.

Що буде, якщо не відновити втрачений зуб (зуби) відразу?

При втраті навіть одного зуба починаються комплексні зміни  зубощелепної системі: спостерігається перевантаження зубів, сусідні зуби висуваються в бік дефекту, пережовування їжі стає недостатнім, страждають суглоби.

Тривала відсутність зуба призводить до атрофії  тканин, що може спричинити необхідність в хірургічних втручаннях з пластики твердих і м’яких тканин. Чим швидше пацієнт звертається з проблемою, тим простіше і економічніше виявляється шлях її вирішення.

Кращим варіантом є планування імплантації ще до видалення зуба, тоді у хірурга є більше можливостей щодо збереження сприятливих умов для імплантата, або ж встановлення імплантата здійснюється одномоментно з видаленням.

ПОСЛУГАЦІНА
Імплант з коронкою STRAUMANN (Швейцарія) – імплантаційна система №1 у світівід 28000грн
Імплант з коронкою Iterum (Ізраіль)від 12000грн
Кісткова пластикавід 9000грн
Пластика м’яких тканинвід 2000грн

НАШІ ПОСЛУГИ

КОНТАКТИ