Меню Закрити

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

З повагою до здоров’я та краси кожного нашого пацієнта ми надаємо повний комплекс послуг в сфері естетичної стоматології. Відкрита, доброзичлива і красива посмішка – найважливіша складова самооцінки людини, його зовнішньої привабливості і якості життя в цілому. Це прикраса кожної людини, тому сучасна естетична стоматологія користується величезною популярністю серед людей різних вікових груп.

Перелік наших послуг в рамках естетичної стоматології:

 • Професійна гігієна ротової порожнини ;
 • Відбілювання зубів;
 • Класична реставрація;
 • Художня реставрація;
 • Вирівнювання зубів брекетами;
 • Зміна форми зубів вінірами  (тонкими керамічними пластинками);
 • Сучасне декорування зубів.

Лише прогресивні методи лікування

Якість, ефективність та досягнення необхідного результату під час лікування – 3 наші основні цілі. Досягаємо ми їх за допомогою ефективних методик лікування та обладнання інноваційного покоління в індустрії сучасної стоматології.

Гарантія та безпека

В процесі лікування використовуємо тільки сертифіковані матеріали, що відповідають світовим стандартам якості. Кожен доктор нашої клініки – сертифікований фахівець, що володіє великим стажем роботи. Під час роботи з пацієнтами застосовуються виключно індивідуальні засоби захисту. Все це в комплексі дозволяє нам надавати якісні послуги з гарантіями.

Відкритість і доброзичливість

Стоматологічна клініка Dr.Pidkuimukha – це естетична стоматологія у Львові, де ви отримаєте не тільки своєчасну і якісну стоматологічну допомогу, а й прозору схему оплати. Ми розуміємо і цінуємо те, що до нас звертаються люди, які бажають створити привабливу посмішку, тому намагаємося максимально швидко надавати необхідну допомогу і комфортні умови обслуговування.

Ми проти встановлених канонів типової“голлівудської посмішки”, ми працюємо з кожним пацієнтом індивідуально. Приходьте до нас – і фраза “Будьте щасливі і частіше посміхайтеся, Вам це дуже личить!” буде супроводжувати Вас в будь-якому оточенні, адже ми знаємо, як зробити посмішку неперевершеною!

Вініри

Вініри – високоестетичні тонкі керамічні пластинки, здатні відновити або змінити зовнішню поверхню зубів. Вони застосовуються при незначній кривизні зубів або їх руйнуванні внаслідок карієсу, відколів або стертості.

Цікава інформація!

Перші вініри з’явилися в Америці, в 30-і роки XX століття. Винайшов їх відомий стоматолог Чарльз Пінкус спеціально для зірок Голлівуду, щоб ті могли підкорювати серця глядачів з телевізійних екранів білосніжними посмішками. Перші пластини кріпилися до зубної емалі за допомогою адгезивних клеїв-спреїв. Трималися на зубах такі пластини не більше двох-трьох днів.

У свою чергу, сучасні вініри вже мало схожі на своїх попередників. Головна відмінність в тому, що вони стали незнімні, міцніші, а при правильному догляді служать людині впродовж десятиліть. При цьому вони також ідеально справляються з головним завданням – дозволяють в найкоротший термін створити необхідний естетичний ефект!

В яких випадках вініри допоможуть поліпшити посмішку?

 • Стертість і відколи передніх зубів;
 • Зміна кольору емалі;
 • Втрата твердих тканин в результаті травми або карієсу;
 • Легка кривизна зубів;
 • Наявність ямочок і плям на поверхні емалі.

Чому варто звертатись в Стоматологічну клініку Dr.Pidkuimukha?

 • Ви можете оцінити майбутній результат ще до початку лікування;
 • Підготовка зубів проводитися за допомогою операційного мікроскопа з максимальною точністю;
 • Індивідуальний підбір форми, кольору і розміру зубів;
 • Ми за природну і здорову красу, а не за «декорації для фільмів».

Що потрібно зробити попередньо?

Перед тим, як скористатися послугою з постановки вінірів у нашій клініці, Вам знадобиться:

 • Консультація ортопеда-гнатолога;
 • Професійна гігієна;
 • Відбитки (або сканування зубів за допомогою внутріорального сканера 3Shape Trios);
 • Фото і відео-реєстрація.

Якщо Ви вибираєте спосіб поліпшити естетику Вашої посмішки, але все ще не знаєте, якому методом віддати перевагу – приходьте в Стоматологічну клініку Dr.Pidkuimukha. Ми зможемо підібрати найнадійніший і відповідний для вас шлях і зробити перший крок до перетворення!

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів – найбезпечніший і нешкідливий спосіб повернути яскравість Вашим зубам, зробити їх світлішими і створити більш привабливу посмішку. Для цього на зуби наноситься спеціальна хімічна речовина (hydrogen peroxide або carbamide peroxide) у вигляді гелю, яке прибирає з емалі накопичені харчові барвники.

Види і особливості зубного відбілювання в нашій клініці

Своїм пацієнтам ми готові запропонувати один з двох типів відбілювання зубів:

 • Офісне (відрізняється більш високою інтенсивністю);
 • Домашнє (менш інтенсивний варіант).

Офісне проводиться лікарем в клініці і ефект настає швидше, оскільки застосовується більш висока концентрація діючої речовини. Гелі можуть активуватися за допомогою лазера (лазерне відбілювання).

Для домашнього відбілювання виготовляється індивідуальна капа, в яку Ви самостійно щодня вносите відбілюючий засіб меншою концентрації, тому ефект настає повільніше.

Дуже важливо! Скористатися послугою відбілювання зубів можна лише в тому випадку, якщо у Вас всі зуби здорові, не мають значних тріщин, запальних процесів і “прихованого” карієсу.

Наш лікар-стоматолог підбере для Вас найбільш оптимільний і безпечний метод відбілювання. При необхідності ми зробимо зміцнення зубної емалі спеціальними препаратами.

Напевно, Вам буде цікаво знати!

Варто знати, що не всі зуби відбілюються однаково. Наприклад, зуби з жовтим відтінком відбілюються завжди добре, з коричневим – набагато гірше, а з сірим мало змінюються в кольорі.

Якщо Ви вирішили пройти  відбілювання зубів , але при цьому у Вас є реставрації, які вимагають заміни, міняти їх варто після відбілювання, щоб підбирати колір матеріалу під актуальний колір зубів.

Перед реставрацією повинно пройти не менше двох тижнів з моменту закінчення відбілювання. Цей час потрібний для виведення з емалі залишкового кисню, який не дасть надійно «приклеїтися» до зуба, що загрожує сколами реставрацій і виникненням нового карієсу.

Після відбілювання зубів ми рекомендуємо своїм пацієнтам “Білу дієту”. Це означає, що в перші 2 доби після проходження процедури не варто вживати в їжу продукти харчування, що містять барвники (наприклад, кава, червоне вино, овочі і фрукти червоного кольору).

ПослугаЦіна
Професійна гігієна ротової порожнинивід 800грн
Відбілювання клінічне Philips Zoom 4 (США)5200грн
Консультація
Лікування металевими брекетами (одна щелепа)19200 грн
Лікування керамічними брекетами23400грн
Лікування лінгвальними брекетамивід 3500грн
Художня реставрація зуба фотокомпозитом1400грн

НАШІ ПОСЛУГИ

КОНТАКТИ