Видалення зубів
Процедура видалення зубів мудрості в порівнянні з видаленням інших груп зубів відбувається набагато складніше з професійної точки зору. Вона може ускладнюватися неправильним положенням зуба мудрості в щелепі, особливостями будови цього зуба, а також викривленням коренів.
Чому доводиться видаляти зуби мудрості?
Зуби мудрості відносяться до групи молярів, а саме великих корінних зубів. Іноді їх ще називають третіми молярами, а в побуті – «вісімками», так як згідно послідовного розташування в зубному ряді вони займають восьме місце. На відміну від інших молярів, зуби мудрості мають різноманітну кількість коренів різної форми і довжини.
Найбільш ж поширена причина їх видалення на сьогоднішній день – проблемне розташування вісімок. Через те, що ці зуби, як правило, найменш ретельно очищаються, скупчення залишків їжі сприяє утворенню зубного нальоту, який перетворюється на зубний камінь. Через погану гігієну вони швидко псуються і можуть нашкодити сусіднім зубам.
Інше показання до видалення вісімок – дистопія, або змінене просторове розташування, через що можуть травмуватися м’які тканини, а також зрушуватися сусідні зуби. Саме тому видалення зубів мудрості – один з найбільш ефективних заходів запобігання низки стоматологічних проблем.
Важливо! Вікових обмежень до проведення атравматичного видалення вісімок не існує. При наявності показань (про які сказано нижче) зуби мудрості видаляються в будь-якому віці.
В яких випадках може знадобитися операція з видалення зуба мудрості?
Перше: при прорізуванні зуби мудрості можуть стати причиною викривлення сусідніх груп зубів. Якщо це ігнорувати, з часом може початися деформація прикусу, тому краще провести операцію з видалення зуба мудрості.
Друге: ушкодження зуба карієсом. Оскільки ці зуби розташовані у важкодоступних для щоденного чищення ділянках, вони часто піддаються карієсу.
Третє: запалення ясен, що покривають зуб (перикоронарит).
Четверте: виникнення проблем з скроневонижньощелеповим суглобом.
Також: утворення кіст при ретенованих (непрорізаних) восьмих зубах; карієс кореня сьомих зубів (других молярів), який може спричинити втрату як сьомого, так і восьмого зубів.
Атравматичне видалення зуба мудрості.
Якщо ви розумієте, що виникла необхідність видалення зуба мудрості, рекомендуємо не відкладати процедуру надовго. Ми проведемо атравматичне видалення зубів під місцевою анестезією, повністю знеболивши ділянку видалення.
Підготовка до видалення
Рентгенологічне обстеження (іноді пацієнту достатньо зробити прицільний знімок);
При необхідності стоматолог-хірург призначає проведення комп’ютерної томографії.
Аналіз положення зуба мудрості, діагностування наявності запалень.
Декілька правил після видалення”зубів мудрості”:
Протягом двох годин після операції бажано нічого не їсти. Також рекомендується виключити з раціону гарячу їжу протягом 24 годин;
Намагайтеся зміщувати жувальне навантаження на протилежну сторону від сторони, де було проведено видалення;
Не забувайте про щоденну гігієну порожнини рота (видалення зуба не скасовує дворазової чистки);
Уникайте надмірних фізичних навантажень протягом тижня.
ПОСЛУГА | ЦІНА |
---|---|
Видалення зуба | від 650грн |
Видалення «зуба мудрості» | від 1800грн |
Місцева анестезія | 150грн |
НАШІ ПОСЛУГИ
КОНТАКТИ
м. Львів,
вул. Коперніка, 62/1
Тел./факс: (032) 238 70 72
Тел./моб: +38 (067) 781 83 85
E-mail: Dantustu@gmail.com